Logo Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Ziemi w Kłodawie

Wycieczka do Gdańska

Ocena 0/5

Wycieczka do Gdańska była pełna wrażeń!    
Adepci języka kaszubskiego z klas 4, 5 i 8 mieli okazję zwiedzić Bazylikę Mariacką, podziwiać panoramę miasta z wieży (82 metry wysokości i aż 409 schodów!), a następnie wziąć udział w kaszubskim meczu koszykówki Trefl Sopot – MKS Dąbrowa Górnicza. Wspólne kibicowanie, sportowe emocje i integracja pokazały, jak wspaniale można łączyć naukę języka kaszubskiego, poznawanie kultury i aktywne spędzanie czasu. 
To był dzień pełen radości, ruchu i dumy z kaszubskich akcentów!

grupa uczniów w kościele

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności