Logo Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Ziemi w Kłodawie

Dzień Kobiet

Ocena 0/5

Być kobietą, być kobietą… Mieć z pół kilo biżuterii, kapelusze takie duże i od stałych wielbicieli wciąż dostawać listy róże..  Oj tak, w szkole 7 marca każda kobieta ta duża i ta mała poczuła się wyjątkowa. Jak na dżentelmenów przystało chłopcy z każdej grupy i klasy obdarowywali swoje koleżanki i wychowawczynie drobnymi miłymi upominkami. Miłym akcentem były również odwiedziny starszych uczniów z Samorządu Uczniowskiego, którzy wręczyli kwiatka i słodkość każdej kobiecie w szkole. Wszystkim Paniom życzymy dużo uśmiechu i spełnienia wszelkich marzeń.  

Zdjęcie do Dzień Kobiet

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności